сите категории

Други јазици

  • Ознака за мастило против кражба
  • Ознака за мастило против кражба

Ознака за мастило против кражба

Опис: Ознака за мастило EAS

Димензија: Ф50мм

Фреквенција: 8.2Mhz / 58Khz 

Боја: Црно / бело / про transparentирно

Заклучи: Стандардна / супер заклучување 

Пакување: 1000 парчиња / картон, 23KG, 0.05CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.