сите категории

Други јазици

  • Anti-theft Hard Tag
  • Anti-theft Hard Tag

Anti-theft Hard Tag

Опис: A053/H053(AM/RF)

димензија:32*30*17mm antitheft tag

фреквенција:58KHz/8.2MHz antitheft tag

Боја: Бело, сиво или прилагодено 

Пакување:1000pcs/ctn,8.6kg,0.016CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.