сите категории

Други јазици

  • AM Tag 58KHz
  • AM Tag 58KHz

AM Tag 58KHz

Опис: AM Hard Tag 

димензија: 69 * 26 * 21mm 

фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz 

Боја: Бело, сиво или прилагодено 

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 14KG, 0.028CBM  

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.