сите категории

Други јазици

  • Детектор за ознаки AM
  • Детектор за ознаки AM

Детектор за ознаки AM

Опис: Детектор за рачно одржување АМ / РФ

Фреквенција на откривање: 8.2MHz / 58khz

Област за откривање: За 10cm

Моќност: 9v батерија

Димензија: 350 75 * * 30mm

Тежина: 150g 

Спецификација: Избегнувајте директно проверување на телото 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.