сите категории

Други јазици

  • AM Spider Wrap
  • AM Spider Wrap

AM Spider Wrap

Опис: AM Spider Wrap

Димензија: 72 * 51mm

Фреквенција: 58 KHz / 8.2 MHz

Боја: Црно или прилагодено

Заклучи: Магнетно заклучување

Начин на аларм: 2 или 3 аларми

Должина на кабел: 4 кабли, по 80 см

Пакување: 100 парчиња/ctn, 10 килограми, 0.036 CBM

  • Производ Информации

Заклучувањето на производите во кафези или витрини им даде на многу продавници огромен проблем со клиентите, што резултира со слаба застапеност. Spider Wrap може да ви помогне да го решите тој проблем. Обвивката на пајакот има 4 жици од кабли за воздушни летала што се обвиткуваат и цврсто се прицврстуваат околу спакуваната стока. Обвивката на пајакот се огласува со аларм кога некој ќе се обиде да го пресече кабелот или кога ќе ја намали стоката.

Придобивките што ги обезбедуваат обвивките на пајакот вклучуваат:

1) Клиентите имаат подобро искуство бидејќи можат слободно да отвораат дисплеи

2) Производите завиткани со пајак полесно се продаваат на изложба и го прикажуваат производот како што е наменет

3) Стоката останува обезбедена и ризикот од кражба е контролиран

4) Персоналот е уверен дека спакуваната стока останува недопрена и е безбедно да се краде

5) Продажната работна сила може ефикасно да се искористи за да се продаде повеќе производ наместо да се служат заклучени дисплеи

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.