сите категории

Други јазици

  • AM Security Tag
  • AM Security Tag

AM Security Tag

Опис: Clutch Tag 

димензија: 67 * 22 * 19mm 

фреквенција: 58KHz

Боја: Бело, сиво или прилагодено

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 10KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.