сите категории

Други јазици

  • Торба за шопинг АМ Безбедност
  • Торба за шопинг АМ Безбедност

Торба за шопинг АМ Безбедност

Фреквенција: 8.2MHz / 58KHz / EM / обете

големина: 30 * 40cm

Боја: Blue or optional

материјал: PVC with cotton fiber(transparent side); Polyester and nylon(the other side)

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.