сите категории

Други јазици

  • AM оптичка ознака
  • AM оптичка ознака

AM оптичка ознака

Опис: AM оптичка ознака

Димензија: 27 * 28mm 

Фреквенција: 58KHz

Боја: Сива или прилагодена 

Заклучи: Механички

Пакување: 1000pcs / ctn, 11KG, 0.028CBM

  • Производ Информации

Оваа лесна, ненаметлива ознака седи уредно на раката на скапи, дизајнерски очила за сонце. 

Покрај тоа, силната оптичка ознака за повеќекратна употреба може да се прилагоди за да одговара на тесни очила.

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.