сите категории

Други јазици

  • Деактиватор за етикета AM
  • Деактиватор за етикета AM

Деактиватор за етикета AM

Опис: Деактиватор за етикета AM 

материјал: Glass pad

Димензија: 205 155 * * 60mm

Тежина: 1.06KG

Пакување: 20pcs/ctn,21kg,0.028CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.