сите категории

Други јазици

  • AM Ознака за накит
  • AM Ознака за накит

AM Ознака за накит

Опис: AM Ознака за накит

Димензија: 44 24 * * 8mm 

Фреквенција: 58KHz / 8.2MHz

Боја: Црна, сива, бела или прилагодена 

Пакување: 2000 парчиња / ctn, 13KG, 0.016CBM

  • Производ Информации

J002 AM Jewelry Tag

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.