сите категории

Други јазици

  • Ознака за голф-клуб АМ
  • Ознака за голф-клуб АМ

Ознака за голф-клуб АМ

Опис: Ознака за голф-клуб АМ

Заклучи: Магнетно заклучување

димензија: 56 * 33 * 29mm 

Боја: Црно / сиво / бело или прилагодено

Фреквенција: 58KHz/8.2MHZ 

Пакување: 500 парчиња / ctn, 12KG, 0.028CBM 

  • Производ Информации

GC002 AM Golf Club Tag

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте не

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.