сите категории

Други јазици

  • Ознака за аларм за фреквенција AM
  • Ознака за аларм за фреквенција AM

Ознака за аларм за фреквенција AM

 

Димензија: 59 30 * * 18.5mm 

Фреквенција:58KHz VST tag

Боја: Бело, сиво или прилагодено

Пакување: 1000 pcs/ctn, 8KG, 0.03CBM 

  • Производ Информации

A detacher is used to remove re-usable hard tags. 

We have kinds of detacher key to open different hard tags 

 

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.