сите категории

Други јазици

  • Подлога за деактиватор АМ
  • Подлога за деактиватор АМ

Подлога за деактиватор АМ

Опис: AM Deactivator AM

Димензија: 157 106 * * 5mm

Тежина: 250g

Пакување: 100 парчиња / ctn, 26 кг, 0.028 CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.