сите категории

Други јазици

  • AM Anti-theft Shopping Bag
  • AM Anti-theft Shopping Bag

AM Anti-theft Shopping Bag

Фреквенција: Не

големина: cm

Боја: Црна или прилагодена

материјал: ПВЦ (две страни); Најлон (околу торбата)

Пакување: 1000 парчиња / ctn, 8KG, 0.022CBM

  • Производ Информации

ОНЛАЈН ИСТРАУВАЕ

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.