сите категории

Други јазици

Истакнете го името - да се побара спречување на загубите.

Основана во 2006 година, нашата компанија е активна во глобалната малопродажна индустрија од нејзиното основање, извезуваме во Северна Америка, Јужна Америка, Европа, Азија и други земји и области, обезбедувајќи различни интелигентни решенија за клиенти на мало. Ние сме Алибаба 17-ти снабдувач на злато до 2020 година, главно опфаќајќи ја интегрираната примена на EAS (електронски надзор на написи), ESL (етикета на електронска полица) и производи против луѓе. Повеќето од нашите производи имаат положено разни меѓународни сертификати, како што се CE, FCC, UL, итн.

 

Поминаа години, а денес растечкиот „Најважен момент“ е подготвен да го прошири своето влијание во областа на малопродажбата и подобро да им служи на нашите клиенти и општеството во нашата најдоверлива улога - правејќи ја вашата малопродажба подобра преку нашите решенија за малопродажба.

Ние навистина ги поздравуваме пријателите од целиот свет да го посетат Хајлајт и со нетрпение очекуваме да воспоставиме долгорочни односи со вас во блиска иднина.

Контактирајте нѐ

  • Тел: + 86-21-52353905
  • Факс: +-86 21 52353906-
  • Е-пошта: hy@highlight86.com
  • Адреса: Соба 818-819-820, зграда Б, Св. Ноа, бр. 1759, патот Јиншаџијанг, округ Путуо, Шангај, Кина.